Döşemelik Kumaş | Evimstil.com - Kapıda Ödeme- Kargo - Yurt Dışı Kargo
Müşteri Destek Hattı 0224 211 21 88


 
 
 Kapıda Ödeme- Kargo - Yurt Dışı Kargo
 

 

Kargo -  Kapıda Ödeme – Yurt Dışı Kargo

Yurt İçi Kargo Ücreti Ne kadardır?

Kapıda ödemelerde tahsilat farkı YOKTUR.

Metre farketmeksizin tüm siparişlerinizden Kargo 10 TL dir.


Kapıda Ödeme ile Sipariş Ettiğiniz Ürünü Almamanız Durumunda  Tarafınıza Başlatılacak Yasal İşlem Hakkında

Siparişe göre hazırlanan, üretilen ve/ veya kesim yapılmış kumaşınızı, perdenizi almamanız durumunda öncelikle kumaş ve iade kargo bedelini tarafınızdan talep edilmesi ve  akabinde ürünün tekrar kargoya verileceğini, eğer ödeme sağlanmaz ise tarafınıza yasal işlem başlatılacağını, yasal işlem ücretleri ile ürün bedeli ve iade kargo bedelinin tarafınıza yansıtılacağını üzülerek bildirmek isteriz. 9.ci senemize kadar binlerce metre kesilmiş kumaş kargodan alınmadan tarafımıza geri gelmiştir.Evimstil olarak yasal hakkımızı kullanmak zorunda kaldığımızı bildirmek isteriz.Yasal işlem yapılmaması gereken durumlar afet, ölüm, ameliyat durumlarıdır.


Yurt Dışı Kargo Ücreti Ne kadardır?

Yurt Dışı kargolarda siparişinizden önce tarafımıza bilgi veriniz siparişiniz ve bölgenize bağlı olarak kargo bedeli 50 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.Avrupa ülkeleri, Dubai,Suudi Arabistan ve Kuzey Afrika ülkelerine gönderim yapmaktayız. Yurt Dışına Faturalı gönderimlerde her ülkenin vergi politikası farklı olmaktadır ve %5-25 arasında vergi oranları değişmektedir. Uçak kargo ve yüzey karayolu kargo bedellerinde değişim olmaktadır.

 

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir? 

 

400 TL’ye kadar olan siparişlerinizde  ve en fazla 2 farklı kumaş seçiminde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.Kapıda ödeme hizmet bedeli YOKTUR. . Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve ödeme seçeneklerinden kapıda nakit ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.Kapıda ödeme ile satın alma işlemi gerçekleştiren müşteri paketi satın alacağını, kesilen kumaşın iadesi durumunda zararını karşılayacağını siparişle birlikte kabul eder. Paketi teslim almaması durumunda oluşan zarar alıcı tarafından karşılanacağını alıcı siparişle birlikte taahhüt etmektedir.

Kapıda ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim? 

 

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız.  Siparişiniz tamamlanması için müşteri temsilcilerimiz sizi arayacaklardır.Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Telefon ile tarafınızdan onay alındıktan sonra ürünleriniz tarafınıza sevkedilmek üzere hazırlanacaktır.

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim? 

 

02242112188 nolu telefon ile veya 05542428974 nolu whatsapp mesajı ile adınız soyadınız  adres bilgileriniz ile istediğiniz kumaşın kod bilgisi ve kaç metre istediğinizi belirtirseniz istediğiniz kumaşları kapıda nakit ödeme seçeneğiniz ile adresinize göndermekteyiz.

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır? 

 

400 TL’ye kadar olan siparişlerinizde  ve en fazla 2 farklı kumaş seçiminde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim? 

 

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.
Ana Sayfa  |  «« Geri Dön

 
 
MÜŞTERİ YORUMLARI
 
  Fatma ö.

gerçekten süper hizmet hızlı kargo özenli kargo ve her soruya verilen cevap teşekkürler
 
  özlem g.

Tasarım istiyorsanız kesinlikle Evimstil derim
 
  Sevket C.

Bursadaki mağazasından ürün beğendim sonra siteden sipariş ettim, güvenilir buldum, personel de ilgili, bereketli satışlar dilerim.
 

 
Diğer Yorumlar

 
0