Döşemelik Kumaş | Evimstil.com - Hakkımızda
Müşteri Destek Hattı 0224 211 21 88


 
 
 Hakkımızda
 

 

Merhabalar,

 www.evimstil.com olarak kaliteli döşemelik kumaş ve mobilya modellerimizi internet mağazamız aracılığıyla yurt içine satışını yapmaktayız. Ürünlerimizde toptan ve perakende satışlarımız vardır  Evimstil olarak müşteri memnuniyetine birinci derecede önem vermekteyiz.Hayalini kurduğunuz yepyeni koleksiyonlar ile ürünlerimizi otellerde, işyerlerinde, hastanelerde, okullarda, evlerde gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz.Dekor ürünlerimizi mekan tasarımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

www.evimstil.com online satış mağazamızdan 7 seneyi aşan bir süredir Türkiye’nin her yerine döşemelik kumaş satışı yapmaktayız . Bu süre zarfında şu ana kadar internet arama motorlarında veya yasal olarak  tarafımıza yapılan en ufak bir şikayet dahi bulunmamaktadır. 

Satışını yaptığımız döşemelik kumaş türleri: Kadife Döşemelik Kumaşlar, Tay Tüyü Döşemelik Kumaşlar, Popart Döşemelik Kumaşlar, Kilim Desenli Kumaşlar, Çiçek Desenli Döşemelik Kumaşlar, Leke Tutmayan Kumaşlar, Goblen Döşemelik Kumaşlar, Keten Döşemelik Kumaşlar, Flok Döşemelik Kumaşlar, Avangard Döşemelik Kumaşlar, Klasik Döşemelik Kumaşlar

Perakende satışlarımızı mağazadan yapmamaktayız. Perakende siparişlerinizi www.evimstil.com dan veya whatsapp +90 554 2428974 hattından verebilirsiniz. Yoğunluğumuzdan dolayı 2018 tarihi itibariyle sadece internet ve whatsapptan sipariş almaktayız. Toptan satışlar ve siparişleri mağazadan alabilmekteyiz.

Evimstil  olarak saygılarımızı sunar; huzur, sağlık, bolluk ve başarı içinde uzun yıllar dileriz.   

Şirket Ünvanı: EVİMSTİL

İletişim Hattı: 0224 211 21 88  Fax:0224 211 21 89

Whatsapp: 0 554 242 89 74      Mail: info@evimstil.com 

Adres: Yeni Yalova Yolu Cad.Buttim İş Merkezi E1.Blok Ofis No:304 

Osmangazi/Bursa 

Vergi Dairesi: ULUDAĞ Vergi No: 37919090020
Ana Sayfa  |  «« Geri Dön

 
 
MÜŞTERİ YORUMLARI
 
  aslı c.

kumaşalarınızı çok güzel.onca sorumu sabırla cevapladığınız için ayrı teşekkür ederim. herkese ayrı tavsiye ediyorum.
 
  Müge Ş.

Turuncu süper kumaşmış resmen, su döküyorum hiç ıslanmıyor bile kumaş, bodrumda sorduk 45 dediler, teşekkürler evimstil, çok makbule geçti
 
  Cansu y.

Yastığıma bayıldım çok tarz oldu
 

 
Diğer Yorumlar

 
0